Potřebujete urychleně získat půjčku bez zdlouhavého vyřizování? Hledáte společnost, která Vám půjčí peníze rychle a spolehlivě? Možná Vám právě Alfapůjčky mohou nabídnout výhodné podmínky, které tak dlouho marně hledáte. Alfapůjčky totiž nabízí finanční pomoc každému ze zájemců.

Charakteristika Alfapůjčky

Dostali jste se nedopatřením do SOLUSu nebo jiného registru dlužníků? Je Váš příjem nízký nebo neprokazatelný? Potřebujete urychleně získat finanční hotovost, ale nemáte možnost ručit nemovitostí? Alfapůjčky nabízí zájemcům o úvěr zajímavé. Alfapůjčka je zcela nebankovním produktem, který svým klientům nabízí kvalitu prověřenou stovkami spokojených uživatelů. Právě díky nebankovnímu charakteru disponuje především vysokou rychlostí vyřízení, minimálním množstvím dokladování a vysokou dostupností. Tento produkt můžete získat prostřednictvím internetu velice snadno a rychle díky online žádosti.

Není pravidlem, že nebankovní sektor nabízí pouze nevýhodné úvěry. Na internetových stránkách, které prezentují Alfapůjčky, si máte možnost sami vybrat výši úvěru a přibližnou výši měsíčních splátek. Díky velkému množství investorů, kteří prostřednictvím Alfapůjčky poskytují klientům peníze, se tento produkt stává skutečně dostupným pro každého. Někteří klienti zkrátka nemohou doložit výši příjmu, někteří mají své jméno uvedené v registru dlužníků. Právě kvůli rozdílným podmínkám k získání úvěru má každý žadatel stejně vysokou šanci na zisk peněz.

V čem spočívají hlavní výhody alfapůjčky?

Jak jsme již zmínili, není pravidlem, že každá nebankovní instituce nabízí nevýhodné podmínky. V porovnání s bankovními institucemi je sice úročení postaveno na vyšších příčkách, ovšem nebankovní sektor nabízí méně administrativy bez nahlížení do registru dlužníků a bez dokládání výše příjmu.

Mají nebankovní Alfapůjčky ještě další výhody? Ano, můžete získat například:

  • Bezúčelný úvěr
  • Vysoké částky bez doložení příjmů a výpisu z registru dlužníků
  • Rychlé vyřízení díky řešení prostřednictvím internetu
  • V porovnání s nebankovním sektorem vcelku výhodný splátkový kalendář
  • Individuální řešení klientů a profesionální přístup investorů

Jak je uvedeno na prezentaci Alfapůjček, úvěr mohou získat i méně bonitní žadatelé, například studenti, maminky na mateřské dovolené nebo senioři s nízkým disponibilním důchodem.

Jak lze alfapůjčku získat?

Velice snadno. Stačí vyplnit online formulář na stránkách, které Alfapůjčku prezentují. V případě, že bude Vaše žádost schválena, budete kontaktováni finančními analytiky a bude Vám vybrán vhodný investor, který nabídne nejvýhodnější podmínky. Na osobní schůzce bude v případě Vašeho zájmu uzavřena smlouva a následně Vám budou předány peníze.

Přesný postup, jak lze Alfapůjčku získat, je na stránkách www.alfapujcka.cz podrobně popsán. V tabulce splátek si můžete prohlédnout veškeré podrobnosti a přibližné splátky včetně ilustrativního příkladu úvěru od jednoho z investorů. Každý se někdy ocitne v tíživé finanční situaci, ať už potřebujete peníze na koupi či rekonstrukci nemovitosti, refinancování hypotéky či konsolidaci půjček, nečekejte a získejte peníze na financování svých závazků prostřednictvím Alfapůjčky i Vy!