S novinkou zvanou Australská hypotéka přichází Hypoteční banka. Výhodnost nabídky „ze země klokanů“ staví banka na tom, že čím více si půjčíte, tím výhodnější po Vás hypotéka bude. Akční nabídka je limitovaná.

Pro nové klienty a do konce listopadu

Podzimní marketingová kampaň nabízí klientům slevu v rámci úroků. Úrok se poskytuje již od výše 3,9 %. Pokud si zájemce zažádá o hypotéku do výše jednoho milionu korun, získá slevu 0,1 procentního bodu, pokud zažádá o částku nad 1 milion Kč, získá slevu 0.2 procentního bodu a pokud si chce půjčit nad 2 miliony korun, ušetří 0,3 procentního bodu. Hypotéku je pro získání slevy potřeba sjednat s fixací na 5 let.

Další slevou, kterou Australská hypotéka nabízí je i úspora za zpracování hypotéky. Pokud bude částka, o kterou máte zájem do 70% zástavní hodnoty nemovitosti, nezaplatíte za zpracování nic. Pokud bude hypotéka do 85% zástavní hodnoty nemovitosti, zaplatíte za zpracování 2 900 Kč.

Akční nabídka Australské hypotéky je platná od 1. října 2012 do 30. listopadu 2012. Výpočet hypotéky můžete provést přímo na webových stránkách Hypoteční banky. Příslušný odkaz najdete zde.