Potřebujete si pořídit nové auto na dojíždění do práce, pro rodinu nebo jen tak? Brání Vám v jeho koupi prázdná kapsa i účet? Vaše momentální finanční nedostatky se dají vyřešit celkem jednoduše – úvěrem na auto. Přečtěte si, jaký úvěr nabízí GE Money Bank.

Auto na splátky od GE Money

Na českém trhu je úvěrů vhodných na financování koupě auta několik. Jednou z bankovních institucí, které speciální úvěr na auto poskytuje je i GE Money Bank. Abyste si mohli lépe představit, jaký úvěr přesně GE Money Bank nabízí, připravili jsme si pro Vás krátké shrnutí.

Úvěr autoCREDIT – tak se nazývá úvěr pro koupi nového nebo ojetého automobilu od společnosti GE Money Bank. Vybrat si můžete konkrétní automobil a s prodejcem dojednat financování s GE Money Bank, zvolit si auto z webových stránek www.cars.cz nebo si nechat poradit od finančního poradce.

Jaký je autoCREDIT?

  • Financovat můžete nový i ojetý vůz kterékoli značky a typu
  • Splátky si můžete rozvrhnout dle vašich potřeb od 6 do 84 měsíců (7 let)
  • Výše částek je také volitelná, samozřejmě záleží i na rozvržení celkové doby splátek
  • První splátka má splatnost až 30 dní po převzetí vozidla
  • Půjčit si můžete již od 25 000 Kč
  • Ve spolupráci s bankou je nabízeno výhodné povinné ručení i havarijní pojištění, vybrat si můžete z pojišťoven: Česká pojišťovna, Kooperativa, Generali, Servisní pojišťovna a UNIQA
  • Platbu pojistného můžete zahrnout do měsíčních splátek

Doporučená platba měsíčních splátek je pomocí trvalého příkazu. Ten si můžete zřídit přes internetové bankovnictví nebo návštěvou banky. Splátky nejde určitě provádět prostřednictvím šeku, směnky nebo poštovní poukázky.

Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili ilustrativní příklad úvěru autoCREDIT z webových stránek GE Money Bank.

Základní parametry Ojeté vozidlo Nové vozidlo
Pořizovací cena (vč. DPH) 250 000 Kč 350 000 Kč
Platba předem 75 000 Kč 105 000 Kč
Celková výše úvěru 175 000 Kč 245 000 Kč
Doba trvání úvěru 60 měsíčních splátek 60 měsíčních splátek
Úroková sazba 13,5 % 8,7 %
RPSN (včetně havarijního pojištění) 22,0 % 14,7 %
Měsíční splátka úvěru 4 032 Kč 5 052 Kč
Měsíční náklady na havarijní pojištěni 606 Kč 633 Kč
Celková měsíční splátka 4 638 Kč 5 685 Kč
Celková splatná částka splatná spotřebitelem 278 280 Kč 341 100 Kč

 

Jak získat úvěr autoCREDIT?

Úvěr na auto od GE Money Bank můžete získat celkem snadno. Podívejte se s námi na důležité podmínky pro žadatele.

Kdo může žádat? O úvěr autoCREDIT může požádat občan, jehož věk je minimálně 18 let, nebo podnikatelský subjekt. Občan musí být náležitě zaměstnán a nesmí být ve svém zaměstnání ve výpovědní nebo zkušební době. Podnikatel má omezení pouze v případě, že je cizí státní příslušnosti nebo se jedná o právnickou osobu vlastněnou cizími státními příslušníky. V tomto případě musí v České republice podnikat minimálně 6 měsíců.

Samozřejmostí pro schválení úvěru jsou potřebné doklady. Fyzická osoba musí doložit dva doklady o své totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz nebo cestovní pas). Podnikatelé zase občanský průkaz a živnostenský list. Pokud banka uzná za vhodné, bude po Vás dožadovat také dokumenty, které potvrdí, že jste dostatečně bonitní. Jako takový doklad pak může posloužit SIPO, vyúčtování za paušál na mobilní telefon, platba za elektřinu nebo nájemné, výpis z účtu nebo Vaše výplatní páska.

Jakmile se rozhodnete využít tohoto úvěru, je potřeba do GE Money Bank doložit informace o vozidle. Důležitá je pořizovací cena, značka automobilu, model, typ vozu, stáří vozu, případně informace o tom, zda je vůz nějak zabezpečen.

Prodejci, kteří s GE spolupracují mají jako symbol spolupráce uvedeno zelené autíčko na dveřích prodejny nebo v prodejně.

Se svojí žádostí o úvěr autoCREDIT se můžete na banku obrátit také osobně nebo telefonicky na čísle 800 10 30 50.

Pohodlnou jízdu v novém autě si s úvěrem od GE Money Bank můžete užít i Vy.