Mít kreditní kartu je v současné době více než běžné. Kreditní karta, která vznikla spojením společnosti Billa a Raiffeisenbank, vám navíc ještě zvýhodní nákupy. Přečtěte si, jak ji pohodlně získat.

Billa platební karta od Raiffeisenbank

Pokud jste nebo se chcete stát členy Billa klubu, připravila pro vás firma Billa ve spolupráci s Raiffeisenbank tzv. Billa kartu. Karta se vydává zdarma a první 3 měsíce nemusíte nic platit za vedení karty.

Každý další měsíc se za vedení karty platí 35 Kč měsíčně. Ušetřit za poplatky můžete, pokud s kartou zaplatíte měsíčně minimálně 3000 Kč. Pokud se tak stane, vedení karty bude pro vás zdarma.

Kartu lze využít k platbám u prodejců, výběrům z bankomatů nebo také ke službě zvané Cash Advance (výběr hotovosti v bankách, které jsou takto označeny).

Výhody Billa platební karty

  • Při nákupech v Bille nad 200 Kč sleva 2% z nákupu
  • Úvěrový limit až 50 000 Kč
  • Každá platba se sčítá – možnost získání bonusu při pravidelných nákupech
  • Tradiční výhody kreditní karty
  • Bezúročné období 55 dní

Jak získat Billa platební kartu?

Platební kartu Billa může získat pouze soukromá osoba, občan ČR. Platební karta se schvaluje jedině zájemcům ve věku 21 – 65 let, kteří jsou zároveň členy Billa klubu.

Pokud chcete kartu získat, zavolejte na bezplatnou linku 800 555 255, kde se s operátorem domluvíte na odeslání žádosti na vaši adresu. Dohodnete se rovněž na datu, kdy vyplněnou žádost u vás vyzvedne kurýr. Kurýr provede kontrolu údajů dle občanského průkazu a žádost doručí do Raiffeisenbank.

Po schválení obdržíte kartu a PIN kód společně s informacemi, jak správně kartu využívat. Pak už se můžete pustit do nákupů.