Finanční trh stejně jako trhy s ostatními druhy komodit nebo služeb prochází různorodými cykly. Největší poptávka po půjčkách je bez pochyb před Vánoci – především koncem října a celý listopad. Po Novém roce není o půjčky takový zájem, což koresponduje i s utlumenou nabídku.

Právě na začátku jara finanční trh ožívá a objevují se nové nabídky půjček a dalších finančních služeb. Jednou z takových nabídek je i Březnová půjčka, jejíž prezentaci naleznete na adrese www.breznovapujcka.cz.

Jedná se o půjčku, která je bez vyplňování zbytečných údajů do žádostí – asi každý z nás už někdy absolvoval vyplnění žádosti o půjčku, která obsahovala údaje o manželovi nebo manželce, způsobu bydlení, typu pracovního poměru nebo počtu vyživovaných dětí. Další výhodou je garance, že při vyplnění žádosti neplatíte žádné poplatky, které byly v minulosti u podobných nabídek téměř samozřejmostí. Nesetkáte se tak s placenými SMS nebo hovory, jejichž cena dosahovala i třeba 100 Kč za minutu.

Březnová půjčka Vám však nezaručuje, že půjčku opravdu dostanete. Vaše žádost bude anonymně nabídnuta poskytovateli, který, pokud projdete jeho hodnotícím kritériem, Vám nabídne danou půjčku. Pokud však nabídku nedostanete, nemusíte zoufat, získáte informace, kde můžete mít další šance půjčku získat.