Chcete si pořídit kreditní kartu, která Vám poskytne kromě klasického úvěru i služby navíc? Zkuste Chytrou kartu od České spořitelny – nabízí například garanci nejnižší ceny na trhu.

Kreditní karta je v mnoha případech nepostradatelným společníkem mnoha lidí. Kromě jednoduchého přístupu k finančním prostředkům nabízí i možnost využít peněz ve chvíli, kdy je člověk nemá na svém účtu, ale potřebuje jich využít. Na našem trhu je nabídek kreditních karet opravdu již velké množství, proto se poskytovatelé doslova předhánějí ve výčtu nejrůznějších výhod.

Česká spořitelna má ve své nabídce kreditní kartu zvanou Chytrá karta. Kromě garance nejvýhodnější ceny na trhu nabízí možnost vlastního nastavení dle vlastních požadavků a je pojištěná proti krádeži.

Jaké parametry má Chytrá karta?

  • Výše úvěru 30 000 Kč pro pracující a 10 000 Kč pro studenty
  • Využití karty k nákupům v kamenných obchodech, na internetu a k výběru z bankomatu
  • Možnost vrácení rozdílů z ceny, pokud zjistíte, že v jiném obchodě mají kupovaný výrobek levnější (službu garance nejnižší ceny je třeba využít do 10 dnů od nákupu a při rozdílu minimálně 300 Kč a maximálně 30 000 Kč)
  • Ochrana nákupu při krádeží
  • Možnosti nastavení vlastního nastavení karty a vzhledu karty

U Chytré karty máte taktéž možnost využití těchto služeb: prodloužené záruky na zboží, využití slevového programu Sphere, splátkových prázdnin, SMS pro kontrolu zůstatku na kartě, využití služby cash back na některých prodejnách, odměnu do penzijního fondu České spořitelny.

Zaujala Vás Chytrá karta? Přečtěte si, jak ji získat

Pokud jste starší 18 let a Váš čistý výdělek je minimálně 8 000 Kč, můžete o kartu zažádat. Nezáleží při tom na faktu, zda jste pracující nebo student. Studenti musí počítat pouze s nižším limitem na kartě. O kartu je možné požádat online, na pobočce České spořitelny nebo na telefonním čísle 800 207 207.