Sužují Vás potíže s dluhy? Trápí Vás exekuce, závazky k Vašim věřitelům nebo nezvladatelné splátky? Připadá Vám, že se nemáte na koho obrátit? Svěřte své starosti odborníkům z Dluhové poradny.

Dluhová poradna – pomoc lidem, kteří ji skutečně potřebují

Dluhová poradna se zabývá pomocí lidem, kteří se dostali do finanční tísně a potřebují naléhavě získat informace o možnostech řešení složitých finančních starostí. Dluhová poradna je veřejnou službou, která nabízí klientům také odborné poradenství ohledně dluhů a krizového managementu, a to se zajištěním komplexních služeb.

Chyťte pomocnou ruku Dluhové poradny

Máte zájem jednou pro vždy vyřešit problémy s Vašimi finančními závazky? Dluhová poradna Vám pomůže řešit otázky refinancování, soudního a mimosoudního oddlužení, poradí Vám, jak pravidelně dodržovat Váš splátkový kalendář a její odborníci Vám pomohou s případným oddálením či snížením splátek Vašich úvěrů. Dluhová poradna pro Vás zajistí veškeré právní poradenství a v případě Vašeho zájmu za Vás bude jednat s věřiteli.

V současné době, kdy je téměř běžné „žít na dluh“, má potíže se splácením svých závazků stále více lidí. V prostředí finančního trhu se pohybuje velké množství společností, které za dobrým jménem a příslibem pomoci, jaké prakticky ani není možné dosáhnout, pomohou svým klientům především k dalšímu nárůstu dluhů.

Často se bohužel stane, že lidé své problémy s dluhy nezačnou řešit včas a dostanou se tak do situace, jejíž řešení si vyžaduje skutečnou odbornou péči. Takovou Vám může nabídnout právě Dluhová poradna. Školení poradci z Dluhové poradny jsou připraveni řešit Vaše finanční starosti v pobočkách po celé republice, navrhnout ideální postup a ukázat Vám směr, kterým se dále vydat.

Skoncujte s dluhy – navždy!

S Dluhovou poradnou si každý zaslouží konkrétní řešení, které bude danému případu optimálně vyhovovat. O postupu řešení a průběhu celého procesu jsou klienti nepřetržitě informování, aby získali dokonalý přehled o svých financích a nedostali se víckrát do podobné situace.

Poraďte se s odborníky na webu Dluhové poradny: www.doporadny.cz a řekněte si i Vy:

„Konečně nemám žádné dluhy.“.