Jste podnikavá, ale nemáte dostatek finančních prostředků do začátku svého podnikání? Pak právě pro Vás přichystala GE Money Bank jedinečný produkt. Na úspěšný projekt Život nápadům nyní navázala GE Money Bank s produktem Genius Business Silver.

Jedná se o projekt, který má podpořit začínající podnikatelky a nabídnout jim do začátků výhodnější podmínky pro vedení účtu a případnou půjčku.

„Nabídka zvýhodněného účtu pro začínající podnikatelky je potvrzením zájmu GE Money Bank o podporu podnikání žen v České republice. Nastavení konta vychází z ohlasů žen, které se účastní projektu Život nápadům,“ říká Milada Franek, manažerka projektu Život nápadům. „Podmínkou k získání konta je živnostenský list mladší než dva roky. Hlavními výhodami účtu je jeho vedení v prvním roce bez poplatků, v dalších letech za 189 korun měsíčně. Začínající podnikatelky tedy ušetří 2 268 korun. Stejně zajímavá je možnost kontokorentního úvěru k účtu ve výši až 100 tisíc korun,“ dodává Milada Franek.

V následující tabulce můžete vidět výhody, které získáte s měsíčním paušálem:

V ceně měsíčního paušálu získáte: Genius Business Silver
Vedení účtu měsíčně 189 Kč
Tuzemské transakce – odchozí transakce zadané elektronicky a příchozí transakce 20
Platební karta Mastercard Business ano
Internet Banka, Mobil Banka, Telefon Banka ano
Vklad hotovosti na pobočkách GE Money Bank neomezeně
Výběr hotovosti z bankomatů GE Money Bank neomezeně
Změna PIN u platební karty ano
Počet SMS v rámci služby SMS Servis 5 SMS

GE Money bank při tvorbě tohoto produktu vycházela z předpokladu, že většina žen do začátku podnikání nepotřebuje vysoké sumy. Podle serveru žena.cz, který zorganizoval anketu, by třetině žen stačila částka 100 000 Kč. Tímto průzkumem se banka nechala inspirovat a nabídla produkt Genius Business Silver skutečně až do výše 100 000 Kč. Další výhodou je, že na svém kontě mohou začínající podnikatelky využít kontokorent až do výše 10 000 Kč. Provozují-li svou činnost déle než 3 měsíce, může být kontokorent navýšen až na 100 000 Kč zcela bez dalších poplatků. Nutností je samozřejmě doložení živnostenského listu, občanského průkazu, tří výpisů z účtu a potvrzení o bezdlužnosti. Prvních 100 založených účtů navíc zajistí svým majitelkám bonus v podobě netbooku zdarma. Zájem o tento produkt je stále tak vysoký, že byly tyto netbooky rozdány během prvního účtu od založení. Již od 26. října tedy můžete využít Genius Business Silver a veškeré jeho výhody.