Máte finanční potíže a nevíte jak z toho ven? Banka Vám půjčit odmítla a přátelé nemají dostatek financí ani sami pro sebe? Inspirujte se našim dnešním tipem a najděte půjčku, kterou můžete získat opravdu lehce.

Aktuální ekonomická situace v České republice není zrovna příznivá, a proto se není čemu divit, že lidé stále více potřebují získávat peníze i z jiných zdrojů než z vlastních. Pokud se člověku nedostává vlastních financí a překvapí ho nenadálá situace, kdy potřebuje větší finanční obnos, nezbývá než si peníze půjčit. První volbou bývá často rodina a přátele, ale pokud nejsou peníze k dispozici ani zde, volí lidé instituce bankovní, ve kterých vidí jistotu. O to větší bývá zklamání, když člověk zjistí, že nesplňuje přísné podmínky k tomu, aby půjčku získal.

HYPERPůjčka

Nesplňujete přísné podmínky pro schválení půjčky od banky a nutně potřebujete peníze? Zkuste výhodnou nebankovní variantu půjček – HYPERPůjčku. Tento nebankovní produkt se může pochlubit velmi dobrou dostupností. Až 90% ze všech přijatých žádostí je schváleno. Šance má opravdu každý.

HYPERpůjčku poskytuje velké množství investorů. Tato informace je pro žadatele příznivá především z důvodu, že čím více je investorů, tím se více zvyšuje šance získat půjčku za výhodných podmínek. Každý investor nabízí podmínky jiné a po představení všech nabídek je vybrán investor s nejlepší nabídkou.

Jaké jsou výhody HYPERPůjčky?

  • Žádost můžete odeslat pohodlně online pomocí formuláře online
  • Často není potřeba dokládat Váš příjem
  • Optimálním nastavením splátek
  • Půjčka je poskytována mnoha investory
  • Nabídky jsou velmi flexibilní
  • Můžete si půjčit až několik milionů a splátky si nastavit optimálně dle Vašich potřeb
  • Úroky jsou nastaveny výhodně
  • Každý klient se řeší individuálně
  • Půjčka je poskytována mnoha odborníky s dlouhodobými zkušenostmi
  • Většina investorů nenahlíží do registru dlužníků

Nenahlížení do registru dlužníků je jednou z nejlepších výhod HYPERpůjček. V dnešní době není nijak těžké se tam ocitnout. Registrů existuje hned několik a člověk se do něj může dostat i bez vlastního zavinění.  Proto i investoři dbají při schvalování spíše na fakt, zda je žadatel schopen splácet půjčku v čas a pravidelně.

Na webové prezentaci  HYPERpůjčky jsme pro Vás našli reprezentativní příklad půjčky jednoho z investorů:

Výše úvěru: 120 000 Kč
Doba trvání: 6 let
Roční úroková sazba: 12 %
RPSN 12,7 %
Výše jednotlivých měsíčních splátek 2 425 Kč
Poplatky spojené s úvěrem: 0 Kč
Celková částka splatná spotřebitelem 157 323 Kč

Jak půjčku získat?

Realizace půjčky je velmi jednoduchá. Stačí odeslat jednoduchý online formulář. Najdete ho na odkazu zde. Formulář je potřeba pečlivě vyplnit a odeslat ke schválení. Schvalování probíhá během krátké chvíle a o jeho výsledku budete informováni. Finanční analytici Vám vyberou vhodného investora dle Vašeho profilu. Jeho obchodní zástupce se s Vámi spojí a domluví si s Vámi osobní schůzku.

Společně s obchodním zástupcem si projdete detaily smlouvy a domluvíte se na přesném splátkovém kalendáři. Pokud chcete předem inspiraci, můžete nahlédnout na webové stránky HYPERpůjčky, kde je uvedena ilustrativní tabulka splátek.

Jakmile se společně domluvíte, můžete smlouvu podepsat. Krátce po podpisu smlouvy obdržíte peníze na Váš účet nebo v hotovosti.

Na nic již nečekejte a zažádejte si o výhodnou HYPERpůjčku i Vy! Peníze už na Vás čekají.