Plánujete nákup nemovitosti a chcete mít jistotu peněz, i když ještě nevíte, kterou nemovitost si ke koupi vyberete? Řešením pro Vás může být hypotéka „Dopředu Dozadu“ od Komerční banky, která nabízí možnost získání peněz předem a dokonce i zpětně. Zjistěte o ní více informací.

Jaká je hypotéka Dopředu Dozadu?

Hypotéka Dopředu Dozadu je produkt Komerční banky, spojující možnost získat finance ještě před nákupem a výběrem konkrétní nemovitosti a možnost získat finance na již realizované náklady na bydlení pomocí refundace.

Hypotéku Dopředu Dozadu je možné využít pro: koupi nemovitosti, výstavbu nemovitosti nebo rekonstrukci, modernizaci a opravu nemovitosti určené k bydlení.

Minimálně se Hypotéka Dopředu Dozadu poskytuje ve výši od 200 000 Kč a maximální výše úvěru je omezena těmito parametry: 85% (a získat můžete 8 mil. Kč) nebo 100%  (max. 4 miliony Kč) hodnoty zastavené nemovitosti. Dále je maximální výše hypotéky omezena schopností klienta splácet a celkovou výší investice (v celkové výši investice se počítá např. s rozpočtovými náklady a kupní cenou nemovitosti).

Doba splatnosti Hypotéky Dopředu Dozadu je stanovena standardně na 6 měsíců s možností prodloužení až na 9 měsíců. Po uplynutí této doby je možné přejít na běžný hypoteční úvěr.

Jaké jsou výhody hypotéky Dopředu Dozadu?

Dopředu si můžete zajistit:

Peníze a schválení úvěru dříve, než budete muset peníze využít = jistota při plánování realizace Vašeho bydlení.

Garantované podmínky úrokové sazby ještě před nákupem nemovitosti a až po dobu 6 měsíců

Dozadu si můžete zajistit:

Refundaci Vašich nákladů na bydlení až 12 měsíců zpětně

Nově získané peníze můžete využít na cokoliv

Hypotéku Dopředu Dozadu je možné uzavřít již během první návštěvy KB.

Možnost měny parametrů úvěru.

Hypotéku Dopředu Dozadu je možné získat také ve formě Flexibilní hypotéky

Kdo může využít hypotéku Dopředu Dozadu?

O Hypotéku Dopředu Dozadu můžete u Komerční banky požádat v případě, že jste starší 18 let a jste občanem ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR či občan některé z členských zemí EU a máte povolení k pobytu.

O hypotéku mohou společně požádat až dvě domácnosti (maximálně 4 osoby).  Manželé vystupují vždy jako spolužadatelé o úvěr.

Zájemci o hypotéku mohou KB kontaktovat na bezplatné zelené lince 800 521 521 nebo se domluvit na schůzce přímo s poradcem Komerční banky.