Toužíte po vlastním bytě? Potřebujete zrekonstruovat či postavit nemovitost? Pokud Vás nelákají běžné produkty českých bankovních institucí, možná Vás překvapí nabídka spořitelního družstva WPB Capital, která nabízí výhodné hypotéky na bydlení či koupi nemovitosti i pro cizince.

Spořitelní družstvo WPB Capital působí na českém trhu již 12 let a v současné době se řadí mezi největší družstva tohoto druhu u nás. Nabízí kvalitní úvěrové produkty díky své propracované úvěrové politice. Úvěrové sazby pro podnikatele i běžného klienta v současnosti pohybují již od 7,95 % ročně, čímž se vysoce přibližují bankovním úvěrům. WPB Capital poskytuje běžně úvěry zajištěné nemovitostí od 2 000 000 Kč, což stále oslovuje větší a rozmanitější množství klientů. Jak již vyplývá z názvu úvěru, který jsme pro Vás vybrali, WPB Capital se snaží vyjít plně vstříc nejen domácí, ale i zahraniční klientele, právě proto nabízí v současnosti zájemcům o produkty komunikaci ve slovenštině, ruštině, angličtině, ale také například vietnamštině.

Představme si blíže Hypotéku i pro cizince

Nemáte-li čas na zdlouhavé jednání v bance a potřebujete nutně získat finanční prostředky na rekonstrukci, stavbu či koupi nemovitosti, s Hypotékou i pro cizince máte při splnění několika snadných kritériích možnost získat úvěr i v případě, že Váš trvalý pobyt není v současnosti České republice. Podmínky jsou velmi podobné běžným bankovním hypotečním produktům. Jak je již v žádosti o úvěr běžné, žadatelem musí být osoba starší 18 let. Výhodou ovšem je, že žádat může občan ČR i cizinec. Hypotéku můžete získat za účelem koupě, rekonstrukce či výstavby nemovitosti, ale pouze na území ČR. Zároveň se produkt vztahuje také na koupi stavebního pozemku k bydlení a lze jej také využít na refinancování již vlastněných rezidenčních nemovitostí. Chtěli jste část úvěru využít na vybavení domácnosti? Není problém. Klienti mají možnost část úvěru čerpat bezúčelně.

Jak je to se zajištěním nemovitosti?

Posouzení zajištění probíhá individuálně. Záleží vždy na majetku, o který se jedná a jeho charakteru. Může se jednat o domy, byty, rekreační chalupy či pozemky, které jsou v osobním vlastnictví žadatele nebo třetí osoby. Samozřejmě je nutností, aby na ně nebyla uvalena věcná břemena a další právnická omezení. Je třeba obstarat notářský zápis se svolením vykonatelnosti a v případě stavební investice právo zajištění nemovitostí, která bude na pozemku vybudována.

Parametry Hypotéky i pro cizince

V případě splnění daných podmínek je možné získat úvěry od 2 000 000 do neuvěřitelných 100 000 000 Kč. Jak již bylo zmíněno, úroková sazba se pohybuje již od 7,95 % p.a. Možnost čerpání nabízí žadatelům dvě řešení. Jsou jimi jednorázové a postupné (tedy převodem na běžný účet žadatele, nebo rovnou na účet prodávajícího). Splatnost hypotéky se pohybuje v rozmezí od 3 do 25 let, a to díky maximálnímu klientskému pohodlí s možností splátkového plánu, který je sestavován individuálně. Důležitou výhodou je především jeden podstatný fakt. Na rozdíl od bankovních společností je s WPB Capital možné získat hypotéku na bydlení i v případě, že máte zápis v registru dlužníků.

Máte-li o Hypotéku i pro cizince zájem, přečtěte si o ní více informací a žádejte prostřednictvím internetových stránek www.wpb.cz i Vy o potřebné finance.