Ale na vojnu kvůli tomu rozhodně chodit nemusíte. Stačí si vzít půjčku, která za vás zaplatí, co si zrovna zamanete. A rozhodně se nejedná o hyperbolu. Předveďme si to například na nabídce firmy Home Credit.

Přejte si cokoliv do 150.000 Kč

Hotovostní bezúčelové půjčky si rychle našly své místo na trhu a staly se evergreenem finančních produktů. Proč jsou tak oblíbené? Nepotřebujete k nim ručitele, k vyřízení postačí dva doklady totožnosti. Schvalovací proces (pokud na půjčku máte nárok) probíhá opravdu rychle.

Největší devizou je ale možnost použít půjčku na cokoliv – od nákupu oblečení, přes zaplacení účtů za energie, až po rekonstrukci kuchyně.

Auto na splátky. Bez leasingu

Děsí vás podmínky leasingových společností? Vadí vám, že i když poctivě leasing splácíte, auto vám pořád nepatří? Řešením může být buď výše zmíněná hotovostní půjčka (v případě levnějších vozidel), nebo účelový úvěr na nákup vozu.

Splácet můžete až sedm let a jako bonus můžete uzavřít výhodné povinné ručení a havarijní pojištění. Stačí si vůz vybrat u některého z téměř dvou set partnerů Home Creditu.

5602 obchodů, do kterých můžete vlézt bez koruny

Přijdete do jednoho z více než pěti tisíc obchodů, vyberete si novou kytaru (bundu, televizi, nač si jen vzpomenete) a místo platby kartou či v hotovosti zkrátka jen sepíšete žádost o nákup na splátky. Hned jak vám ji Home Credit  schválí, odcházíte spokojeně domů. Se zbožím v ruce.

Ačkoliv to zní možná až moc jednoduše, nehledejte v tom žádnou boudu. Nákup na splátky využilo obrovské množství lidí a do budoucna jich bude přibývat.

Pay, payer, zahlen

Jak už mezititulek napovídá, půjčku můžete využít i k platebním transakcím v zahraničí. Společnost poskytuje i platební kreditní kartu Master Card, která platí ve většině českých i zahraničních platebních terminálů.