Máte nepravidelný finanční příjem a potřebujete mít peníze stále u sebe? Přemýšlíte o pořízení kreditní karty, ale nevíte, kterou si vybrat? Přinášíme Vám několik informací o kreditní kartě Citi Life, které Vám mohou výběr usnadnit.

Kreditní karta Citi Life a její přednosti

Společnost Citi Bank má pro své klienty připraveno několik kreditních karet. Kreditní karty můžete využít k bezhotovostním nákupům v obchodech nebo k platbám přes internet. Pokud čerpanou částku uhradíte do určitého data, nebudete platit žádné úroky. Jedná se o platební prostředek, díky kterému již při placení získáváte další výhody a bonusy. Tím se řadí k předním kreditním kartám na bankovním trhu, jelikož dokáže spojit výhody bezhotovostního nakupování s dalšími bonusy.

Ve spolupráci s Mastercard představila Citibank kreditní kartu Citi Life. Tento platební prostředek nabízí výhody a bonusy již při využívání karty. Karta jako jediná na českém trhu nabízí možnost získat až 2 % z hodnoty každého nákupu. Za měsíc je tak možné získat až 2 000 Kč. Tato částka bude připsána uživateli jako prémie Citi Life na Citi Life Prémiový účet. Prémie můžete kdykoli vybrat jako hotovost, převést si je do dalšího období nebo jimi uhradit poplatky.

Citi Banka odměňuje držitele karty jednak za využívání karty a jednak za zřízení kreditní karty online. Pokud si kartu objednáte online a během 30ti dnů jí alespoň jednou využijete k zaplacení, získáte prémiové body v hodnotě 250 Kč. Pokud kartou zaplatíte alespoň 3 000 Kč, získáte prémii v hodnotě 500 Kč. Navíc, jestliže v zúčtovacím období zaplatíte během prvního roku kartou alespoň jednou, bude Vám vrácen poplatek za vedení karty.

S kreditní kartou Citi Life můžete využít i mnoha slev u partnerů banky v programu Citi Club. Slev si můžete užít v gastronomii, nakupování, sportu, cestovní nebo péči o tělo. Jejich výše dosahuje až 25%.

Jaké další výhody mi kreditní karta Citi Life přináší?

 • Volba vlastního kódu PIN zdarma
 • Při ztrátě nebo krádeži karty okamžitá blokace zdarma a vydání nové karty zdarma
 • Klientský servis 24 hodin denně
 • Jednoduché zřízení karty
 • Splátky si můžete přizpůsobit dle sebe – minimálně však 3,2% z vyčerpaného kreditního limitu
 • Kreditní limit až do výše trojnásobku Vašeho měsíčního příjmu
 • Až 55 bezúročných dní
 • Internetové bankovnictví
 • Peníze okamžitě k dispozici všude po světě
 • Širokou nabídku volitelných pojištění
 • Možnost volby zajímavého moderního designu karty
 • Slevu pro cestovatele v rámci programu Citi World Privileges

K hlavní kreditní kartě Citi Life můžete obdržet až čtyři další karty zdarma. Také v tomto případě u každé karty můžete získat výhodnou prémii 2% z hodnoty transakce. O pohybu financí na Vaší kreditní kartě můžete mít vždy přehled díky internetovému bankovnictví a zákaznické lince, kam můžete kdykoli zavolat. Pohyby na kartě jsou navíc monitorovány a na podezřelé transakce budete upozorněni. Každý měsíc obdržíte podrobný výpis a dle něj se můžete rozhodnout, jakou splátku za dané období uhradíte.

Jak si o ni zažádám?

Kreditní kartu Citi Bank můžete získat snadno. Zažádat si můžete online, na zákaznické lince zdarma 800 088 088 nebo můžete navštívit přímo některou z poboček.

Abyste mohli využít Citi kreditní kartu, je potřeba splnit několik základních podmínek. Věk žadatele musí být minimálně 21 let a jeho měsíční příjem minimálně 12 000 Kč. Žadatel může být zaměstnanec i podnikatel. K vyplněné a podepsané žádosti je potřeba doložit dva průkazy totožnosti.