Chybí Vám doma před výplatou peníze a překvapily Vás náhlé výdaje? Pokud potřebujete rychlou půjčku, je nejlepší požádat nebankovní organizaci, protože u banky se žádost může pořádně protáhnout.

Co dělat když chybí peníze před výplatou? Řešením je MINI půjčka od CPE

Produkt MINI půjčka je poskytovaný jednou z nejproduktivnějších společností českého trhu nebankovních půjček a úvěrů, společností CPE Credits of Private Equity a.s.
Nová produktová řada, se kterou společnost CPE přichází, umožní získat peníze již během několika dní od podání žádosti. Doba vyřízení se pohybuje standardně mezi dvěma až třemi pracovními dny. Vybrat si můžete mezi dvěma variantami půjčky – půjčku MINI 5.000 nebo půjčku MINI 10.000 . Půjčka se společnosti splácí dle dohodnutých splátek formou úhrady od Vašeho zaměstnavatele a splatnost je 30 dní.

Hlavní výhody MINI půjčky

• Peníze rychle k dispozici
• Flexibilní vyřízení půjčky
• Možnost půjčit si i malou částku
• Půjčku je možné získat bez nahlížení do registru dlužníků či zajištění majetku

Jak získat MINI půjčku?

MINI půjčka od společnosti CPE Credits of Private Equity a.s. je určena zaměstnancům s pravidelným a doložitelným příjmem, takže není vhodná pro živnostníky, podnikatele či ženy na mateřské dovolené.
O půjčku je možné zažádat pomocí jednoduchého online formuláře umístěného na webové prezentaci půjčky. O případném schválení Vás společnost informuje do 24 hodin. Pokud Vám bude půjčka schválena, stačí poté pouze dodat podepsanou smlouvu a formulář od zaměstnavatele a doložit kopii Vašeho občanského průkazu a výpis u Vašeho účtu (pro prokázání příjmů).