Nestůjte v dlouhých frontách bankovních institucí a zkuste půjčku, která Vám přinese rychlé a efektivní řešení. Zkuste nebankovní Prima půjčku a zajistěte si peníze do budoucna.

Proč zvolit nebankovní půjčku? … protože je prima!

Máte finanční problémy? V dnešní složité ekonomické situaci se není čemu divit. Jestli se pohybujete na hraně dluhové propasti a z ničeho nic vás zasáhne neočekávaný výdaj, který je potřeba zaplatit, je pochopitelné, že potřebujete půjčku co nejdříve. Jak ji ale získat, když banky si potrpí na přísné podmínky a zdlouhavé vyřizování? Řešení se nabízí v podobě nebankovní půjčky od soukromého investora.

Oblíbenou variantou posledních měsíců se mezi žadateli o půjčku stávají tzv. Prima půjčky. Jedná se o nebankovní variantu půjček, které jsou nabízeny nejrůznějšími soukromými investory a nabízejí zájemcům o půjčku rychlé, efektivní a hlavně dostupné řešení.

Jaké má prima půjčka parametry?

  • Dobrá dostupnost půjčky – nejoceňovanější výhodou Prima půjčky je její dobrá dostupnost. Ta se aktuálně pohybuje okolo 90% schválených žádostí denně.
  • Rychlé vyřízení půjčky – o půjčku je možné si požádat online přes internet. Zájemce vyplní online formulář během několika minut a ihned jej může odeslat k rukám analytika.
  • Individuální řešení půjčky – každá žádost je projednávána individuálně. Finanční analytik zhodnotí veškerá fakta, která zájemce uvedl do žádosti a dle těchto faktů vyhodnotí žádost.
  • Variabilní řešení – investorů, od kterých můžete půjčku dostat je hned několik. Výběr Vašeho investora provede finanční analytik na základě Vaší žádosti. S konkrétním investorem se můžete domluvit na výši půjčky.
  • Půjčky již od několika tisíců až po milionové částky

Jak získat Prima půjčku?

Nebankovní Prima půjčku můžete získat pouze na základě vyplněné žádosti. Jak je to možné? Každý soukromý investor si zvolí podmínky, při kterých chce půjčku poskytovat. Někdo vyžaduje potvrzení o výši příjmu, někdo vyžaduje výpis z registru dlužníků a jiní investoři mohou být benevolentnější. V současné době dokonce půjčku využívá mnoho lidí, kteří by klasickou bankovní půjčku nikdy nedostali – lidé v důchodu, matky na mateřské dovolené nebo studenti.

Věk je podmínka asi nejdůležitější. Minimální věková hranice je klasicky 18 let. Ostatní podmínky se domluví přímo s konkrétním investorem, který Vám nabídku poskytne.

Pokud se zajímáte o bližší informace o Prima půjčkách, chcete znát přesný postup realizace nebo máte jiné otázky, můžete se podívat do aktuální prezentace Prima půjček na webu.