Před nedávnem přišla Raiffeisen bank s nabídkou nové kreditní karty nazvané STYLE karta. Banka uvádí, že se svými parametry a výhodami řadí kreditní karta STYLE mezi nejlepší produkty českého bankovního trhu. Zjistěte z našeho přehledu, jestli je tomu opravdu tak.

Seznamte se s parametry STYLE kreditní karty

  • Pokud se rozhodnete zajistit si kreditní kartu STYLE, získáte její vedení po dobu prvního roku zdarma. V dalším roce je třeba zaplatit poplatek za vedení karty každý měsíc. Jeho výše činí 59 Kč.
  • Limit na kartě je možné volit v rozmezí 10 000 Kč – 300 000 Kč.
  • Možnost výběru designu karty – volba ze tří variant: vzhled pro muže, vzhled pro ženy nebo univerzální vzhled.
  • Zdarma možnost vystavení dodatkových karet.
  • Úroková sazba se pohybuje od 1,42 % měsíčně u bezhotovostních plateb a u hotovostních začíná na 1,88 % měsíčně. Samozřejmostí je však bezúročné období, kdy se po dobu prvních 50 dní po výběru z karty neúčtuje žádný úrok.
  • Výhodné pojištění karty : – Pojištění prodloužené záruky – záruka na zboží, které je s kartou zakoupeno se prodlouží o jeden rok.Pojištění zneužití karty – při odcizení osobních věcí spolu s kartou jsou klientu uhrazeny i tyto věci.
  • Kreditní karta STYLE nabízí garanci nejnižší ceny na trhu – pokud po nákupu zboží zjistíte, že jinde mají zboží za výhodnější cenu, bude Vám zpět uhrazen rozdíl mezi těmito cenami. Rozdíl však musí dosahovat určité minimální a maximální výše.
  • Majitelům karty je umožněno využít také členství v programu MasterCard® ELITE. Členství přináší mnoho výhod v rámci slev v nejrůznějších restauracích, wellness centrech nebo zvýhodněnou možnost vstupu do salónku MasterCard LOUNGE na Letišti Václava Havla v Praze. Až do ledna 2013 mají držitelé STYLE karty vstup do salónku, kde je možné odpočívat a relaxovat, vstup zdarma.
  • Čím více budete s kartou nakupovat, tím více peněz získáte zpět – pokud objem Vašich nákupů na kartu přesáhne 10 000 Kč měsíčně, vrátí se Vám zpět 2% z utracených peněz.
  • S kartou STYLE můžete při nenadálých událostech využít i asistenční služby prostřednictvím Nonstop Alarm Centra.

Jak získat kreditní kartu STYLE?

Kreditní kartu STYLE od Raiffeisen bank je možné získat po dosažení věku 18 let a minimálního příjmu 12 000 Kč. Žadatel musí být občanem ČR nebo zde mít alespoň trvalý pobyt.

Na schůzku s poradcem Raiffeisen bank si nezapomeňte vzít doklad o Vaší totožnosti, potvrzení o Vašem příjmu (výši důchodu nebo daňové přiznání).

Pro sjednání schůzky můžete využít bezplatnou zákaznickou linku 800 900 900.