S podzimem přichází i novinky od ČSOB pro produkty ČSOB Konsolidace a Půjčka na lepší bydlení. A co si Československá obchodní banka pro klienty připravila?

Lepší půjčka na lepší bydlení?

ČSOB banka v prvé řadě vylepšila svůj produkt nazvaný Půjčka na lepší bydlení. Změnilo se využití půjčky – nově je možné půjčkou financovat koupi tzv. mobilhausu, koupi parkovacího stání, volně stojících spotřebičů nebo dokonce využít finance k zaplacení projektové dokumentace k nemovitosti. Neúčelově můžete čerpat také více – nyní až 600 000 Kč.

Akční nabídka ČSOB a nové možnosti konsolidace

Potřebujete konsolidovat své půjčky a úvěry různých společností? Konsolidace od ČSOB nyní můžete využít i vy, neboť banka už nabízí konsolidaci pro bankovní i nebankovní úvěry, kreditní karty a kontokorent. Bonusem navíc, který ocení hlavně časově vytížení klienti je, že banka vyřídí za příjemce úvěru veškerou administrativu.

Získali jste peníze navíc a máte zájem o předčasné splacení úvěru? Nebojte se penalizace, během „akční nabídky“ od ČSOB totiž získáte od 3. 9. 2012 do 21. 12. 2012 možnost předčasně splatit svoji konsolidaci.

Výhodnější hypotéka od ČSOB

Speciální akční nabídku má ČSOB připravenou i pro zájemce o hypotéku do 70% hodnoty nemovitosti. Těmto klientům ČSOB banka snížila poplatek za zpracování úvěru – nově lidé zaplatí 2000 Kč. Až do odvolání je bankou klientům nabízena úroková sazba od 3,19% p.a. Nabídka je však platná pouze pro pětiletou fixaci hypotéky.