Chystáte se realizovat developerský projekt, ale nemáte dostatek finančních prostředků? Banky se k Vám otáčí zády? Díky (před)developerskému úvěru od WPB můžete nyní konečně své plány uskutečnit a realizovat tak své sny, a to bez předprodejů!

Zrodil se ve Vaší hlavě plán zajímavého projektu, ale Vaše finance nedovolují jeho realizaci? Rozjeli jste zajímavý projekt, na jehož dokončení Vám již nezbývají prostředky? Nachází se právě Váš projekt v nedokončeném stádiu a je třeba ho konečně dovézt do konce? V tom případě je na čase využít možnosti (před)developerského úvěru od WPB Capital.

Za jakým účelem je (Před)developerský úvěr poskytován?

Jste-li právnickou či fyzickou osobou s dlouhodobým či trvalým pobytem na území ČR a potřebujete nakoupit pozemek, vystavět inženýrskou síť či investovat do svých projektů, zaujme Vás ojedinělá, ale výhodná nabídka developerského úvěru. Produkt je určen především k akvizici developerských projektů, přestavby, výstavby či dofinancování projektů, investici do projektů a inženýrských sítí či nákupy pozemků.

Pro takové účely můžete samozřejmě využít mnoho dalších produktů finančního trhu, takový, jaký nabízí WPB ovšem jistě nenajdete. Parametry (Před)developerského úvěru totiž dovolují i financování koupě či výstavby nemovitosti, financování podnikatelských záměrů realizované klienty z ciziny, nákupy nemovitostí spekulativního charakteru, ale dokonce i bezúčelné úvěry, provozní financování společností nebo vyrovnání majetku a úvěry pro začínající podnikatele.

Aby Vám byl (Před)developerský úvěr poskytnut, je třeba doložit bance několik důležitých dokumentů. Jedná se zejména o slabé a silné stránky lokality, ve které je plánována realizace projektu. Doporučená jsou především krajská města. Neméně důležitý je popis napojení na okolní infrastrukturu a s ní související dopravní řešení. Při žádosti o úvěr nesmíte zapomenout také na vytvoření finanční analýzy projektu, která bude klíčová při plánování výnosů a nákladů a ukáže Vám co nejpřesněji předpokládanou návratnost investice. Na takto rozsáhlý projekt je také doložit dokumenty, které by každý developer s jasným cílem projektu měl mít pohromadě a v pořádku. Jedná se o harmonogram výstavby a veškeré doklady s výstavbou spojené, včetně územně-plánovací informace o využití území a doklady spojené se smlouvou o dílo spojené se stavbou.

Jaké podmínky nabízí WPB Capital k (Před)developerskému úvěru?

Především je důležité, že výše úrokové sazby vztahující se na (Před)developerský úvěr se pohybuje již od 8,5 % p. a. Jelikož jako developer budete jistě potřebovat částky v rozmezí milionů korun, WPB je Vám ochotna nabídnout finance v hodnotě 5 000 000 až pohádkových 100 000 000 Kč! Úvěr můžete čerpat jednorázově i postupně, záleží na Vašem záměru a možnostech splácení. Výše splácených částek přímo závisí na době splácení, která je nastavena od 1 do 5 let, Váš splátkový kalendář bude přitom nastaven individuálně na míru. Jednou z předních výhod je také fakt, že do klientovy schopnosti splácet je možné zahrnout budoucí příjmy z podnikání, které souvisí s Vaším developerským záměrem. Máte-li dobrý nápad, neváhejte a využijte možnosti (Před)developerského úvěru!

Máte-li zájem o bankovní půjčku či úvěr, měli byste být smířeni s faktem, že u velkého množství vysokých úvěrů je třeba zajištění úvěru nemovitostí. V případě (Před)developerského úvěru se jedná zpravidla o nemovitost takovou, která se stane předmětem udělení úvěru s podílem vlastního kapitále bez právních omezení a neodstranitelných věcných břemen. Chystáte-li se své finance vložit do pozemku ve formě stavební investice, je třeba úvěr zajistit budovanou nemovitostí.