Našli jste výjimečnou nemovitost ke koupi nebo musíte náhle opravit svůj dům? Potřebujete jednat rychle a nemáte možnost získat peníze včas? Našli jsme pro Vás jedinečnou akční nabídku zřízení tzv. překlenovacího úvěru zdarma od stavební spořitelny Wüstenrot.

Můžete s ním „překlenout“ dobu než získáte nárok na úvěr ze stavebního spoření. Vyřešte své potřeby rychle!

Překlenovací úvěr

Překlenovací úvěr (meziúvěr) je typ úvěru, který se zřizuje k „překlenutí“ doby čekání na schválení úvěru ze stavebního spoření. Jeho výše se odvíjí od cílové částky, na kterou klient uzavře smlouvu. Po dobu platnosti úvěru klient tzv. „dospořuje“ na vkladový účet stavebního spoření a zároveň splácí úroky na úvěrový účet.

Překlenovací úvěr Wüstenrot

Také stavební spořitelna Wüstenrot, jež byla jednou z prvních stavebních spořitelen v Evropě, přináší svým klientům možnost využití překlenovacího úvěru. Její služby patří bezpochyby mezi nejspolehlivější na trhu a dokazuje to i fakt, že byla vyhlášena stavební spořitelnou roku 2011.

Co překlenovací úvěr od Wüstenrot přináší? Přečtěte si následující obecné shrnutí výhod a nechte se inspirovat.

Překlenovací úvěr Wüstenrot přináší mnohé výhody, například akci „Překlenovací úvěry zdarma“. Nabídka je časově omezena a od 1. 11. 2011 do 20. 12. 2011 a platí pro všechny žádosti došlé v tomto období.

 • Nebude se měnit výše úroku po celou dobu trvání úvěru
 • Úrok se pohybuje již od 2,5% ročně
 • Možnost poskytnutí úvěru i při nulovém počátečním vkladu
 • Příležitost odečíst si úroky z daňového základu
 • Velmi rychlé vyřízení a zpracování úvěru
 • Profesionální a proškolené poradce

Produkt PARTNER a SUPERÚVĚR

Wüstenrot má pro své klienty připraveny dva produkty překlenovacích úvěrů. Každý z nich má několik typů. V následujícím textu Vám představíme krátké shrnutí informací o každém z nich a Vy si můžete vybrat optimální variantu pro Vás.

Překlenovací úvěr PARTNER:

 • Poskytuje se bez akontace
 • Splatnost úvěru je až do 20 let
 • Zajistit jej můžete zástavou nemovitosti nebo si vzít úvěr do 200 000 Kč bez zástavy nemovitosti
 • Poskytne až 100 % ceny Vašeho nového bydlení

Do 31.12.2011 se u překlenovacího úvěru PARTNER snížila úroková sazba na 5,9% ročně. Úroková sazba je garantována po celou dobu trvání úvěru.

Překlenovací úvěr SUPERÚVĚR:

 • Pro žadatele, kteří jsou alespoň 12 měsíců klientem některé ze stavebních spořitelen (platí také pro manžela, manželku, nezletilé dítě žadatele)
 • Varianta nulového počátečního vkladu a další 3 dle velikosti počátečního vkladu. Garance úroku
 • Částky ve výši do 400 000 korun
 • Není nutné zajištění nemovitosti

Varianta bez počátečního vkladu umožňuje využití dvou smluv o stavebním spoření.  „Starou“ pro spoření a „novou“ pro úvěr. Nová smlouva a k ní překlenovací úvěr umožní klientovi získat okamžitě potřebné peníze.

Dopřejte si „střechu nad hlavou“

Pro konkrétnější informace si můžete vybrat konkrétního poradce dle Vašeho kraje, nebo zavolat na zákaznickou linku Wüstenrot 800 22 55 55. Na schůzku s poradcem si nezapomeňte přinést potřebné doklady. Patří mezi ně: doklad totožnosti a trvalého pobytu v ČR, doklady k doložení účelu úvěru (kupní smlouva, výpis z KN, atd) a v neposlední řadě doklady při zajištění úvěru zástavou nemovitosti.

Získání překlenovacího úvěru od Wüstenrot je rychlým a efektivním řešením pro koupi nebo opravu nemovitosti. Pro situaci, která přišla náhle a Vy ji potřebujete vyřešit. „Každé rodině střecha nad hlavou“ zní motto společnosti Wüstenrot. Dopřejte si jednu kvalitní i Vy!