Jste v důchodu, na mateřské nebo podnikáte a nemůžete doložit svůj příjem? Stále hledáte vhodnou variantu půjčky, která by Vám mohla být schvále a dopřála Vám finanční spokojenost? Máme pro Vás jeden tip, jež můžete využit. Přečtěte si více o půjčkách bez potvrzení příjmu.

Zájemci o půjčku musí zejména u bankovních půjček splnit mnoho velmi přísných kritérií, na jejichž základě jim bude nebo nebude půjčka schválena. Problém nastává při zdlouhavé byrokracii související s obíháním všech možných potvrzení, včetně potvrzení o výši příjmů.

Jedná se zejména o začínající podnikatele, kteří své podnikání bez půjčky nezahájí, o osoby, které pracují přes internet, nebo ty, které k nižšímu platu mají vysoké odměny, jako jsou například pracovníci v pohostinství. Jejich konvenčně prokazatelný příjem není natolik vysoký, aby jim v bance byla schválena půjčka, přestože problémy se splácením by neměli. Naštěstí se i u nás v tomto ohledu situace na trhu půjček lepší a objevují se investoři, kteří poskytují půjčku bez potvrzení příjmu.

Investoři s realistickým pohledem na věc

Jak je možné, že si investoři na poskytování půjčky bez potvrzení příjmu troufnou? Nemusíte se bát, není to žádný podvod. Jedná se o odborníky, kteří se v oboru pohybují celá léta, a ze zkušenosti již vědí, že schopnost včas splácet půjčky a jistota, že dotyčný bude ochoten závazkům dostát, není zdaleka dána tím, jaký má plat. Dobré zkušenosti tak investoři mají i se studenty, ženami na mateřské dovolené nebo seniory.

Co Vás na půjčce bez příjmu zaujme

  • Investoři nepotřebují doklad o Vašem platu
  • Pokud chcete, můžete peníze dostat vyplaceny v hotovosti
  • Žádná složitá administrativa
  • Rychlé a efektivní vyřízení půjčky
  • O půjčku lze zažádat doma přes internet
  • Půjčku bez potvrzení příjmů lze získat i se záznamem v registru dlužníků

Půjčka bez potvrzení příjmů patří k nejdostupnějším

Všechny předchozí faktory pak spolu s dalšími okolnostmi dělají z půjčky bez příjmu velmi oblíbenou a dostupnou záležitost i pro ty klienty, kteří by v bance neměli šanci uspět. Podle údajů od investorů je denně schváleno přibližně 90% všech žádostí o půjčku bez potvrzení příjmů.

Online žádost o půjčku bez potvrzení příjmu můžete podat například na internetových stránkách www.bezpotvrzeniprijmu.cz