V dnešní době žít bez půjček je téměř nemožné, ať už si chcete pořídit nové auto nebo byt, či jiné věci nezbytné pro život. Proto všechny banky nabízí nespočet produktů, kterou jsou přímo cílené na určitý okruh potencionálních klientů nebo pro širší méně specifické klienty. Komerční banka proto nabízí pro běžné spotřebitele takzvanou „Osobní půjčku bez rizika“ ke které nabízí i pojištění proti nemožnosti splácet zdarma. Podíváme se tedy na tento produkt Komerční banky blíže.

Půjčka bez rizika nabízí

Prvně se podíváme na specifikace Půjčky bez rizika. Komerční banka s tímto produktem nabízí jak hotovostní, ale i bezhotovostní půjčku ve výši od 25 000 Kč až do maximální výše 2 500 000 Kč, které si můžete půjčit. Délka splatnosti tohoto úvěru je i při stropní částce 2,5 milionů korun maximálně 6 let. Banka nevyžaduje zajištění takového úvěru v celém rozsahu možné výše půjčky. Avšak je možné zajistit úvěr ručením, vkladem nebo stavebním spořením u Modré pyramidy stavební spořitelny.

Pro koho je půjčka vhodná

Úvěr Půjčka bez rizika je určena výhradně pro osobní, tedy nepodnikatelské účely. Pro účely podnikatelské připravila KB jiné úvěry s odlišnými parametry. Půjčku bez rizika si tedy může vzít občan České republiky, cizinec s trvalým pobytem v Čr nebo občan členské země EU s přechodným pobytem v České republice.

Výhody Půjčky bez rizika

V rámci Půjčky bez rizika, Komerční banka uvádí následující výhody, které tento úvěr poskytuje: Rozhodnutí o schválení nebo zamítnutí úvěru KB svému klientovi oznámí bez prodlení ihned při zřizování úvěru. Pro své stálé klienty, kteří mají předschválené úvěrové limity nabízí možnost získat Půjčku bez rizika online přímo z rozhraní internetového bankovnictví KB MojeBanka se schválením do 24 hodin od vznesení požadavku. Poskytnutí úvěru bez nutnosti ručení. Spotřebiteli je umožněno předčasné splacení (částečné nebo úplné) bez poplatků. K úvěru je možné získat zdarma pojištění proti nesplácení úvěru vztahující se na ztrátu zaměstnání, nemoc, invaliditu a úmrtí.

Možnosti

Individuální doba za kterou úvěr spotřebitel splatí a která je pro klienta nejvíce vyhovující. Dále si sám spotřebitel může určit den v měsíci, který bude splácet.
 
 
 
Více na stránkách Komerční banky www.kb.cz