Chystáte se v této nejisté době pořídit nové auto? Obzvláště v těchto měsících a dost možná i v následujících letech se vyplatí pozorně sledovat nabídky bank. Seznamte se nyní s nabídku Modré pyramidy – Moje auto.

Půjčka Moje auto je svou podstatou účelový úvěr, jak je ostatně již z názvu patrné. Budete-li již úvěr sjednávat, oceníte jistě fakt, že nemusíte znát přesně rozpočet ani konkrétní model toho či onoho automobilu. Stačí pouze znát značku, jakou budete s největší pravděpodobností kupovat, typ, stáří a přibližnou cenu daného automobilu. Pojďme si půjčku Moje auto přiblížit o něco podrobněji. Tento úvěr neslouží pouze k nákupu nového vozu. Půjčku můžete pochopitelně využít i na ojetá auta. Tomu odpovídá i velká flexibilita nabízené půjčky, která se pohybuje v rozsahu od 30 000 až do 2 000 000,- Kč. Splatnost úvěru se pohybuje v odpovídajících hladinách a to od 2 do 7 let.

Co se roční úrokové sazby týče, je zde nastavena od 8 % ročně, což na trhu představuje solidnější průměr. Navíc Modrá pyramida poskytuje ve spolupráci s Českou pojišťovnou i velmi výhodné povinné ručení, které představuje hlavně nízké pojistné a výhodné podmínky například pro havarijní pojištění. Havarijní pojištění je navíc povinné u úvěrů vyšších než 200 000,- Kč.

Samozřejmě, budete-li chtít využít služeb jiných pojišťoven či bank, není problém. Individuálně si můžete vybrat, u koho budete chtít pojistit svůj nový automobil. Dobré je určitě zmínit, že zde nebudete platit žádný poplatek za uzavření smlouvy. Přímým poskytovatelem půjčky je Essox s. r. o. V případě Vašeho zájmu o půjčku navštivte stránky Essoxu (odkaz přímo na takovou malou tabulčičku, jestli mi rozumíš).