Zastihla Vás nečekaná finanční situace a potřebujete peníze ihned, takzvaně „na ruku“? Zkoušeli jste kontaktovat banku s žádostí o půjčku, ale nesplňujete některou z přísných podmínek k vyplacení půjčky? Právě pro Vás je vhodným produktem pujcka na ruku. Přečtěte si, jak získat peníze i bez banky.

Půjčky na ruku

Potřebujete peníze rychle a banka Vám je buď nechce půjčit vůbec, zdržuje zbytečnou administrativou nebo není ochotná Vám peníze poskytnout v hotovosti – dnes již téměř klasický příklad, který je stále častěji řešen nebankovními půjčkami od soukromých investorů. Ti, protože nejsou vázáni podmínkami ke schválení, Vám mohou velice často půjčku na ruku poskytnout již během několika dní.

Jaké hlavní výhody má tato půjčka?

  • Snadná dostupnost
  • Flexibilita nabídek
  • Individuální řešení pro každého klienta
  • Profesionální přístup investorů
  • Nízké úročení
  • Mnoho investorů vůbec nenahlíží do registru dlužníků

Pokud se rozhodnete využít půjčky na ruku, určitě Vás potěší také flexibilita řešení a individuální přístup. Nezáleží na tom, jestli potřebujte pouze opravit auto, zrekonstruovat byt nebo si koupit nový a prostornější dům pro Vaši rodinu. Soukromí investoři Vám půjčku na ruku poskytnou prakticky na cokoli.

Jak získat půjčku na ruku?

Díky poskytnutí půjčky od soukromého investora, můžete půjčku získat i za podmínek, za kterých banky půjčky neposkytují. Soukromým investorům nevadí zápis v registru dlužníků, nízká bonita nebo nemožnost dát majetek do zástavy.

Aktuálně patří mezi současné klienty také matky na mateřské dovolené, studenti nebo lidé v důchodu.

Pokud máte zájem požádat o půjčku nebankovní investory a získat půjčku na ruku, ušetříte navíc spoustu Vašeho času, neboť to můžete udělat pohodlně online – třeba z Vašeho domova nebo kanceláře.

Nejdříve je potřeba vyplnit a odeslat vyplněnou žádost na webových stránkách půjčky na ruku. Žádost bude vyhodnocena finančními analytiky a ti Vám v případě kladného vyhodnocení zvolí investora dle Vašich požadavků.