Potřebujete si půjčit peníze a hledáte správnou variantu řešení? Máte problém s doložením výše Vašeho příjmu nebo jste uvedeni v registru dlužníků a banky Vám vzhledem k těmto faktům nechtějí poskytnout půjčku? Zkuste půjčku od soukromých investorů.

Půjčka od soukromých investorů

Když většina lidí potřebuje půjčit peníze, jako první variantu většinou volí přátele, rodinu a bankovní instituce. Pokud rodina a přátelé peníze nepůjčí a banka odmítne schválit žádost kvůli velmi přísným podmínkám ke schválení. Naštěstí však existují jiné možnosti půjček. Jsou jimi nebankovní půjčky od soukromých investorů a mají nesporné výhody oproti půjčkám bankovním. Půjčka od soukromých investorů se dá také všeobecně označit za výrazně dostupnější než bankovní produkty. Každý den je schváleno až 90% ze všech došlých žádostí o poskytnutí půjčky.

Soukromí investoři nejsou vázáni přísnými podmínkami některých bank, a proto mohou poskytnout půjčky dle svého uvážení. Podmínky, které nabízí při uzavření smlouvy, patří mezi nejvýhodnější na finančním trhu. Mnoho klientů oceňuje zejména to, že většina soukromých investorů nenahlíží do registru dlužníků.

6 nejzajímavějších výhod půjček od soukromých investorů

  • Rychlé vyřízení díky online formuláři
  • Půjčky až do výše několika milionů
  • Půjčky mají výhodné úroky a také splátky jsou nastaveny optimálně
  • Půjčku můžete získat i bez ručitele či nemovitosti v zástavě
  • Půjčka se dá i předčasně splatit a často nemusíte platit další poplatky
  • Většina investorů nenahlíží do registru dlužníků

Půjčku můžete získat i bez dokládání výše Vašeho příjmu

Jste podnikatel, student, důchodce nebo matka na mateřské dovolené a máte nízký příjem nebo jej nemůžete nijak potvrdit a většina bank Vám půjčku odmítá poskytnout díky nedostatečné bonitě? Neztrácejte naději – soukromí investoři jsou schopni zajistit finanční prostředky mnohdy i lidem, kteří nejsou dostatečně bonitní.

Jak získat půjčku od soukromých investorů?

Vše lze zařídit poměrně snadno a jednoduše. Jak bylo již předesláno, o půjčku od soukromých investorů je možné si požádat pohodlně z Vašeho domova či kanceláře – pomocí online kalendáře.

Formulář je třeba pečlivě vyplnit a odeslat k rukám specialistů ze světa financí. Pokud bude Vaše žádost o půjčku schválena, spojí se s Vámi obchodní zástupce investora a domluvíte se na osobní schůzce.

Rychlé a jednoduché, co na to říkáte? Pro odeslání žádosti se podívejte přímo na stránky půjčky od soukromých investorů. Zvolte si i Vy tu nejjednodušší cestu k penězům.