Dostali jste se do obtížné životní situace, která vyžaduje rychlé řešení? Potřebujete peníze, ale běžná bankovní půjčka Vám nevyhovuje? Ideálním řešením pro Vás je půjčka na směnku! Jedná seo rychlou a bezpečnou půjčku, plně přizpůsobenou Vašim požadavkům a potřebám.

Co je půjčka na směnku?

Směnka je cenný papír, který může využít a vlastnit nejen banka a finanční instituce, ale také jakýkoliv běžný občan. Právě proto je půjčka na směnku v současné době tak oblíbená – je jednoduchá, spolehlivá a dá se s investorem vyřídit rychle.

Proč je půjčka na směnku výhodná?

Když žádátě o půjčkubanku,musíte splnit mnoho podmínek a formalit. Půjčku na směnku však poskytují i soukromí investoři, kteří nabízí výrazně jednodušší podmínky. Často vám budou stačit pouze dva doklady totožnosti (například občanský průkaz a řidičský průkaz nebo cestovní pas) a nemusíte mít ručitele ani ručit nemovitostí. Půjčka na směnku je ideální i v případě, že jste se dostali do registru dlužníků – mnoho investorů do registru nenahlíží, a půjčku na směnku Vám tak poskytne, i když se v nich Vaše jméno nachází.

Jak půjčku na směnku získat?

Nejprve si rozmyslete, kolik peněz potřebujete půjčit, a jak vysokou částku jste schopni měsíčně splácet (pro lepší představu si prohlédněte modelovou tabulku splátek). Až budete mít jasno, vyplňte online žádost o půjčku. Údaje si pečlivě zkontrolujte, aby byly přesné a aktuální, překlepy a chyby mohou například znemožnit budoucí kontakt s Vámi. Na všechny Vámi vyplněné údaje se vztahuje zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nemusíte se tedy bát zneužití těchto dat.

Vyplněný formulář následně poputuje přímo vyškoleným finančním odborníkům, kteří  ho posoudí. Pokud bude schválen, bude Vám přímo na míru vybrána nabídka půjčky od investora, který nejlépe splňuje vaše požadavky. Tento investor pak vypracuje konkrétní nabídku, kterou vám pošle k posouzení. Tato nabídka je zcela nezávazná, proto ji můžete, pokud bude nevyhovující, bez obav odmítnout.

Výhody půjčky na směnku

  • Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků
  • Půjčka vhodná i pro studenty, důchodce a matky na mateřské dovolené
  • Rychlé a snadné vyřízení
  • Velký výběr možných ivestorů
  • Půjčka ve velkém finančním rozsahu
  • Půjčka na míru přímo Vám

Půjčka na směnku je i pro studenty a rodiče na mateřské

Pokud jste student, důchodce nebo maminka na mateřské dovolené, často se stane, že peněz není nazbyt, ale banka Vám půjčku pravděpodobně neschválí. Nemusíte se však bát – investoři Vám půjčku na směnku s velkou pravděpodobností poskytnou.

Proto neváhejte, vyplňte online žádost o půjčku a vyřeště svoji špatnou finanční situaci rychle a spolehlivě. Přejděte na oficiální web a prohlédněte si veškeré dostupné informace o půjčce na směnku.