Figurujete v registru dlužníků a potřebujete půjčit peníze? Banky Vám nechtějí půjčit právě kvůli zápisu v registru a Vy nevíte, jak situaci vyřešit? Zkuste nebankovní půjčky bez registru, o kterých Vám nyní přinášíme krátké shrnutí.

Co je to registr dlužníků?

Jedná se o registr, ve kterém jsou uvedeny osoby, které měly se splácením dluhu v minulosti problémy. Dostaly se tam např. proto, že nebyly schopni své půjčky splácet, nebo třeba jen zapomněly zaplatit fakturu za mobilní telefon. Takoví lidé mají potom v budoucnosti problém získat půjčku právě kvůli záznamu v registru dlužníků. V České republice aktuálně existuje podobných registrů hned několik. Nejužívanější jsou Centrální registr úvěrů (CRU), který je zřízen zákonem č. 21/1992 Sb. o bankách, Bankovní registr klientských informací a Nebankovní registr klientských informací.

Co poskytují půjčka bez registru?

Nebankovní půjčky bez registru jsou seriózním produktem, který je poskytován soukromými investory. Tito investoři jsou odborníky v dané sféře, a protože jsou soukromým objektem, mohou Vám poskytnout půjčku prakticky na cokoli a dokonce za výhodnějších podmínek než např. v bance. A co je nejdůležitější, soukromí investoři mnohdy vůbec do registrů nenahlížejí a jako podmínky ke schválení úvěru jsou schopni stanovit jiná, přívětivější kritéria. Tím se podstatně zvyšuje dostupnost služeb a půjčku může získat prakticky každý.

Jaké jsou další výhody půjčky bez registru?

  • Jsou rychle vyřízené
  • Můžete je vyřídit, aniž Vy byste museli někam chodit
  • Dostanete konkrétní nabídku, kterou buď přijmete, nebo ne
  • Mnoho investorů – různé nabídky
  • Variabilita půjček je vysoká – můžete si půjčit od několika tisíc až po několik milionů
  • Jestli je Vaše půjčka schválená, se dozvíte během několika chvil
  • Soukromí investoři

Jak získat půjčku od soukromých investorů?

O půjčku bez registru si můžete zažádat na internetových stránkách pujcka-bez-registru.net. K dispozici je online formulář, který odešlete během několika minut. Na webu najdete i přesný postup, který Vám prozradí, jak probíhá celé schvalování půjčky.