Půjčky na mateřské jsou speciální produkt vytvořeny tak, aby co nejlépe splnil požadavky této cílové skupiny klientu. Na našem trhu existuje velké množství různých půjček. Ale pro tuto skupinu lidí je velice složité získat jakékoliv finanční prostředky. Půjčka pro samoživitelky na MD nebo třeba pro tatínky na MD musí splňovat určitá kriteria. Protože se jedná o lidi, kteří nemají majetek, nemohou ničím ručit.

Doložení příjmu v podobě mateřské je velice neefektivní při dnešní výši těchto částek. Lidé na mateřské na standardní půjčku často ani nedosáhnou a musí svoji finanční situaci řešit jiným způsobem.

Jak postupovat pří vyřízení.

Samotné vyřízení půjčky není nijak složité. Nejlepší způsob jak rychle a efektivně získat požadovanou částku je najít toho správného investora, který má možnosti spolehlivě a bez zbytečných komplikací peníze půjčit. Standardní jsou dva doklady totožnosti. To znamená občanský průkaz a potom nějaký druhý doklad, což může být pas, řidičský průkaz nebo třeba rodný list. Dále záleží na jednotlivé společnosti, jaké podmínky si stanoví. Každý investor má trochu rozdílné podmínky, někdo může požadovat další dokumenty. Například ručení třetí osoby nebo třeba potvrzeni bonity manžela nebo druha.