Potřebujete zaplatit rekonstrukci domu, koupit si nové auto nebo si chcete dopřát vysněnou dovolenou a nemáte na účtu dostatek financí? Hledáte zajímavou variantu půjčky, která by Vám to umožnila? Zkuste se inspirovat našim tipem a objevte zajímavou půjčku na směnku!

Půjčka na směnku

Půjčka na směnku přijedeme se řadí mezi jednu z variant nebankovních půjček. Oproti půjčkám bankovním jsou půjčky nebankovní většinou oblíbenější, neboť zájemcům o půjčku vychází více vstříc. Půjčka na směnku je stejně jako jiné nebankovní varianty poskytovaná soukromými investory, kteří nejsou vázáni žádnými pravidly při poskytování půjčky a podmínek, za kterých je půjčka poskytována.

Ptáte se, co je to směnka?

Směnka je stále oblíbenější řešení půjčky od soukromých investorů. Směnka je obchodovatelný cenný papír. Svým podpisem umístěným na směnku, stvrzujete převzetí finanční částky a zároveň se zavážete, že věřiteli do určitého data požadovanou částku splatíte. Díky parametrům půjčky na směnku je tato varianta ve většině případů bezúčelná, takže není potřeba dokládat, k čemu peníze chcete využít. Ať už potřebujete větší, nebo menší částku, peníze na opravu domu nebo školní pomůcky, s půjčkou na směnku můžete získat peníze prakticky na cokoli.

Hlavní výhody směnky:

  • Rychlé vyřízení
  • Možnost bezúčelné půjčky
  • Půjčka bez zbytečné administrativy
  • Výběr nejlepší nabídky investora
  • Optimální doba splatnosti směnky

Jak vyřídit půjčku na směnku?

Když chcete využít půjčku na směnku, nemusíte nikam chodit, stát frontu v bance, ani volat na zákaznické linky, půjčku na směnku vyřídíte pohodlně online během několika minut. Jak to udělat? Navštivte sekci vyplnit žádost na webu půjček na směnku. Jakmile vyplníte všechna potřebná data a odešlete formulář, Vaše žádost se dostane k rukám finančních analytiků, kteří Vaši žádost vyhodnotí a v případě schválení Vám vyberou vhodného investora.

Investor Vám bude zvolen dle požadavků, které uvedete do Vaší online žádosti. Vybraný investor bude mít optimální nabídku k Vašim požadavkům.

Pokud Vás půjčka na směnku zaujala, můžete se více informací dozvědět přímo na webu půjčky na směnku, kde jsou pro Vás připraveny i další informace, které můžete využít. Zajímavou částí webu je taktéž ilustrativní tabulka splátek, kde je uvedeno několik příkladů nastavení půjčky. Tabulka Vám sice usnadní rozhodnutí, jaké zvolit nastavení splátek nebo výše půjčky, nicméně na konkrétní čísla a data si budete muset počkat až od vybraného konkrétního investora.