Potřebujete okamžitou finanční půjčku? Nemůžete doložit příjem, nemáte ručitele ani nemovitost do zástavy? Pokud o půjčku požádáte banku, je více než pravděpodobné, že Vaši žádost ihned zamítnou. Naštěstí však existují další možnosti. Přečtěte si více v našem dnešním tipu.

Půjčka okamžitě? Se směnkou je to možné

Určitě není žádnou výjimkou nebo překvapením, když je někdo překvapen nenadálými finančními výdaji, na které nezbývá peníze. Nepříjemná však může být situace, pokud je třeba tyto výdaje splatit ze dne na den. V takové chvíli nemá člověk moc na vybranou. Banky mají velice přísné podmínky, a pokud jste třeba v registru dlužníků, nemáte ručitele nebo máte nízkou bonitu, banka Vám půjčí jen stěží.

Neočekávané výdaje je však naštěstí možné řešit ještě jiným způsobem, než bankovní půjčkou. Jak? Směnkou!

Směnka je cenný papír, který je vhodný k obchodování. Je to vlastně takový písemný doklad o finančním závazku, který zároveň ustanovuje směnečnému dlužníkovi povinnost zaplatit směnečnou sumu v určitém čase a na určitém místě. Také majitel směnky má právo požadovat zaplacení směnečné sumy. Použití a vydávání směnek řídí speciální směnečný zákon.

Všechny výhody půjček na směnku způsobily, že se tento způsob stal velice vyhledávaným typem půjčky. Půjčku na směnku můžete získat od mnoha soukromých investorů, kteří nejsou nijak vázáni přísnými podmínkami bank pro poskytování finanční půjčky.

Výhod a nevýhody půjček na směnku

+ Rychlost vyřízení

+ Půjčku můžete dostat, i pokud jste třeba na mateřské dovolené a nemůžete doložit svůj příjem

+ Půjčku můžete získat i v případě, že máte zápis v registru dlužníků

+ Můžete si vybrat, jak půjčku splatit – jednorázově nebo s více splátkami

+ Směnka nahrazuje hotové peníze

+ Peníze získáte prakticky ihned

- Jediným mínusem může být fakt, že na takto rychle získané peníze se může vztahovat vyšší úrok než u půjček, kde je potřeba si déle vyčkat.

Jak získat výhodnou půjčku na směnku od soukromých investorů?

Nabídku půjčky na směnku Vám poskytne v dnešní době mnoho investorů. Podívat se můžete například na web www.pujcka-smenka.cz/, kde se o této půjčce dozvíte i další informace. Je zde k dispozici online formulář žádosti o půjčku, který vyplníte hravě během pěti minut. Tento formulář dostanou do rukou speciální finanční analytici a vyberou pro Vás nejvhodnějšího investora, který bude ochoten poskytnout půjčku na směnku.  Následně Vám bude představena nabídka a Vy se můžete rozhodnout, za ji využijete.

Jediné, co musíte splnit, je věk 18 let. Na dalších podmínkách se domluvíte již individuálně.