Překvapily Vás nečekané výdaje a potřebujete si půjčit peníze? Máte zápis v registru dlužníků, nemůžete doložit svůj příjem nebo jste na mateřské dovolené? Je to hlavní důvod, proč Vám dosud půjčku neposkytla banka? Přinášíme Vám tip, jak si pořídit půjčku, aniž byste museli některý z těchto problémů řešit.

V dnešní době je velice obtížné vyjít s vlastními finančními prostředky kvůli nepříznivé ekonomické situaci. Může se stát, že Vás zastihnou nečekané výdaje, na které nebudete mít Vy, popřípadě ani Váš partner dostatek finančních prostředků. Může se jednat o nutnou rekonstrukci domu, pořízení velkého rodinného auta nebo třeba o zaplacení lyžařského výcviku pro děti.

Pokud se s požadavkem o půjčku obrátíte na banku, může se stát, že budete odmítnuti kvůli nesplnění přísných kritérií ke schválení žádosti.  Jako reakce na tuto situaci na trhu půjček začaly postupně vznikat i půjčky poskytované jinými subjekty a to konkrétně soukromými investory. Investorů je velké množství a proto mají možnost řešit každého žadatele individuálně. Při schvalování žádosti je důraz většinou kladen na to, jak je žadatel schopný svoji půjčku splácet. Díky tomuto faktu investoři často nepotřebují nahlížet do registru dlužníků.

Jaké jsou další výhody nebankovních půjček?

  • Vyřízení online
  • Žádost je vyřizována finančními experty s mnohaletými zkušenostmi
  • Díky vysokému počtu investorů jsou nabídky velmi flexibilní
  • Půjčky jsou mnohdy bezúčelné
  • Každý klient je řešen individuálně, nemusíte se obávat předpojatého jednání
  • Mnoho investorů nevyžaduje doložení výše Vašeho příjmu

Jaká je výše půjček? A co splátky?

Podstatným kritériem, pro volbu té správné půjčky je zajisté informace o tom, o jak vysoké částky lze žádat a jaké poté budou splátky. Na webové stránce nebankovních půjček, konkrétně v sekci splátkový kalendář je uvedena ilustrativní tabulka splátek. Je zde uveden příklad půjčky od jednoho z investorů. Částky půjček dosahují výše milionových částek, RPSN se pohybuje již od 11,46% a splátky jsou variabilní. Vše záleží na konkrétním investorovi, který Vám půjčku nabídne.

Jak půjčku získat?

Nebankovní půjčku může získat opravdu každý. Dokazuje to vysoké procento schválených žádostí, je to až kolem 90%. Mezi klienty, kteří již půjčku využívají, najdete dokonce studenty, seniory, matky na mateřské dovolené nebo podnikatele. Svoji šanci můžete tedy zkusit i Vy.

Nejdříve je potřeba vyplnit online formulář, který bude posléze odeslán ke zpracování finančním expertům. Ti jej vyhodnotí a následně Vás informují SMS zprávou nebo emailem, zda jste v žádosti uspěli. Bude Vám vybrán investor s nabídkou odpovídající Vašim požadavkům.

Brzo po schválení žádosti se s Vámi spojí obchodní zástupce zvoleného investora a domluví si s Vámi osobní schůzku. Můžete si připravit případné dotazy, můžete je zde se zástupcem projednat. Bude Vám představena smlouva a detaily splátkového kalendáře. Pokud Vám nabídka bude vyhovovat, můžete smlouvu podepsat a peníze obdržíte do několika dní. Výhodou je, že odeslání žádosti je nezávazné, což znamená, že pokud Vám z nějakého důvodu nebude nabídka půjčky vyhovovat, můžete ji odmítnout. Samozřejmostí je zpracování Vašich osobních dat, dle příslušného zákona.

Půjčky nebankovní jsou velmi výhodným řešením pro každého, kdo potřebuje peníze rychle a bez zbytečného papírování. Pokud si nezávaznou žádost pošlete už dnes, můžete se během několika okamžiků dozvědět, jak si stojíte.