Na začátku měsíce února 2012 přišla banka ČSOB s novinkou – Rychlým úvěrem pro podnikatele. Banka tak reaguje na výsledky svého loňského průzkumu, kdy zjistila, že klienti preferují rychlost, jednoduchost a spíše nižší částky. Přečtěte si náš článek o této novince a zjistěte, zda je výhodná i pro Vás.

Rychlý úvěr pro podnikatele

Nový úvěr pro podnikatele upravila banka ČSOB dle potřeb svých klientů. Aktuální novinka nahradila původní účelový „Malý úvěr“. Rychlý úvěr pro podnikatele je vhodný pro financování nového vybavení kanceláře, financování marketinkových a jiných propagačních materiálů, zaplacení nákladů pro reklamu firmy nebo dalších podnikatelských potřeb investičního charakteru. Pokud nejste zaběhlý podnikatel, ale podnikáte alespoň 1 rok, můžete bez obav využít této zajímavé nabídky i Vy.

Jaké má úvěr parametry?

Fixní úroková sazba je od 12,7 % p.a. Aktuálně ČSOB zveřejnila i akční nabídku pro poskytnutí úvěru. Nabídka je platná do konce června a pokud uzavřete úvěr do konce tohoto termínu, bude Vaše úroková sazba snížena o 1 procentní bod p.a.,

Rychlý úvěr pro podnikatele má minimální finanční limit 50 000 Kč a maximální finanční limit 1,5 milionu Kč. Splátky je možné nastavit na dobu až pěti let. Splátky jsou anuitní a není potřeba, abyste museli dokládat vlastní zdroje. ČSOB vyžaduje, aby si podnikatel (pokud ještě klientem není), zřídil v bance podnikatelský účet, na který mu budou finance zaslány.

Tabulka pro lepší orientaci:

Podání a vyhodnocení žádosti o úvěr zdarma
Poskytnutí úvěru 0,5 % z výše úvěru min. 2 000,–
Služby a práce spojené s realizací úvěru 200,– za každý započatý měsíc po celou dobu trvání obchodu
Mimořádná splátka úvěru min. 5 000,–
Změna smluvních podmínek z podnětu klienta min. 2 000,– 

 

7 zajímavých výhod Rychlého úvěru

  • Rychlé vyřízení půjčky
  • Minimum zatěžující administrativy
  • Úvěr je bezúčelný
  • Půjčky mohou zahrnout až 100% Vaší celkové potřeby
  • Úvěr do 150 000 Kč i bez zajištění
  • Fixní sazba úroků na celou dobu úvěru
  • Jako doklad stačí jen jedno daňové přiznání
  • Prostředky na účtu již od druhého dne od uzavření úvěru

Jak získat úvěr?

Jak už jsme uváděli, ČSOB se snaží celý proces pro klienty zjednodušit. Proto určitě potěší fakt, že úvěr můžete již získat, pokud podnikáte alespoň 12 měsíců a můžete předložit dokument, jenž Vás opravňuje k podnikání (výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku – pozor, ne starší než 3 měsíce). Daňové přiznání za předchozí jedno účetní období (12 měsíců), doklad o zaplacení daně z příjmů za uplynulý rok, 2 doklady totožnosti (osob, které jednají jménem společnosti). To by mělo stačit. O případném dalším postupu nebo potřebě doložení dokladů při nějakých nepřesnostech je možné se individuálně domluvit s pracovníky pobočky.

Podle uvedených podmínek a aktivnímu přístupu ČSOB banky k potřebám klientů, se Rychlý úvěr zdá opravdu výhodný. Pro malé a začínající podnikatele je úspora financí a hlavně času nedocenitelnou záležitostí. Pokud Vás úvěr zaujal, můžete se zastavit na některé z poboček ČSOB nebo banku kontaktovat na zákaznické lince 800 300 300.

O podnikatelských úvěrech od ČSOB Banky

Kromě Rychlého úvěru pro podnikatele nabízí banka ČSOB řadu dalších úvěrových produktů určených pro podnikatele. Mezi základní služby pro podnikatele patří Povolené přečerpání účtu. Další možností je Kontokorentní úvěr, který pomáhá firmám krátkodobě překonat rozdíl v příjmech a výdajích. Pro pořízení zařízení podniku se výborně hodí malý úvěr pro podnikatele. Revolvingový úvěr slouží pro pokrytí provozních potřeb firem.