Máte problém se schválením úvěru nebo půjčky u bankovních institucí? Rozhlížíte se na trhu s nebankovními půjčkami? Pak právě pro Vás máme možný typ, který by Vám mohl být ku pomoci.

Snadné půjčky by pro Vás mohly být jednou z alternativ. Tyto půjčky jsou založeny na velké svobodě příslušných investorů, tím Vám mohou nabídnout jedinečné podmínky, které Vám dá jen málo nebankovních společností. Díky velké flexibilitě investorů nemusíte vlastnit žádnou nemovitost, kterou byste museli dávat do zástavy. Navíc jak už bývá u nebankovních společností zvykem, nemusíte dokládat ani výpis z registru dlužníků.

Snadné půjčky se také mohou pochlubit tím, že většina žadatelů, kteří u nich požádají o půjčku, uspěje a navíc pravidelně splácí díky individuální domluvě s investorem, který nabídne tu či onu půjčku. Navíc je zde vyřízení půjčky poměrně rychlé. Podat ji můžete přes elektronickou žádost. Důležité je vyplnit žádost pravdivě, abyste tak předešli veškerým budoucím rizikům a nedorozuměním, která by vyplývala z Vašeho chybného vyplnění.

Dále si Snadné půjčky zakládají na osobním přístupu ke klientům a profesionálním přístupu. Další z výhod Snadných půjček je jejich nesporná flexibilita, neboť si můžete půjčit v rozmezí mezi 1 000 – 2 000 000,- Kč. Navíc jsou Snadné půjčky bezúčelové čili nemusíte dokládat na co chcete půjčku.

Průběh získání půjčky je velmi jednoduchý. Přesně je popsán na oficiálních stránkách Snadných půjček. Pro lepší orientaci klikněte zde.

Souhrn výhod a nevýhod máte pro ilustraci přehledně zobrazen níže.

výhody

bankovní půjčky nebankovní půjčky
Spolehlivost a ověřenost provozovatele velmi snadné vyřízení žádosti
Výhodné úroky snadné vyřízení prostřednictvím internetu
Rozpětí možných částek od – do pružnost
Rychlá výplata peněz

nevýhody

bankovní půjčky nebankovní půjčky
prověřování Vaší platební historie vyšší úročení&
vyřízení trvá dlouhou dobu občasné sankce za prodlení splátky
zdlouhavé prověřování bonity klienta
zkoumání registru dlužníků