Máte stavební spoření a potřebujete získat vlastní byt? Pokud si vedete stavební spoření u Českomoravské stavební spořitelny, máte možnost pořídit si vlastní bydlení i pokud máte našetřeno teprve 35% z potřebné částky. Úvěr ze stavebního spoření můžete získat i Vy.

Úvěr ze stavebního spoření

Tento zajímavý produkt Českomoravské stavební spořitelny je určen pro aktuální klienty společnosti, kteří spoří na smlouvu o stavebním spoření alespoň dva roky a mají naspořeno min. 35% – 50% z cílové částky.  Pokud chcete spořitelny využít, ale podmínky nesplňujete, hodí se pro Vás jiný produkt ČMSS – překlenovací úvěr.

Českomoravská stavební spořitelna má pro zájemce připraveno několik tarifů, ze kterých můžete vybírat. Připravili jsme si pro Vás jednoduchou tabulku, která přináší informace o tom, jak je který tarif nastaven.

Tabulka tarifů

Tarif Varianta Úrok Minimální Minimální výše 
Atraktiv Rychlá/ standartní 3,70% 38% 0,80% / 0,60%
Invest Rychlá/ standartní 4,80% 40% 0,80% / 0,60%
Perspektiv 4,80% 35% 0,53%
Klasik Rychlá/ standartní 5,50% 40% 0,80% / 0,60%

Na co je možné úvěr ze stavebního spoření od ČMSS použít?

Úvěr ze stavebního spoření můžete využít ke koupi nemovitosti nebo pozemku, nákup stavebního materiálu, rekonstrukci domu, požární zabezpečení, oplocení pozemku, přestavbu bytového jádra a další úpravy. Na celé shrnutí se můžete podívat zde.

Jaké výhody přinese úvěr ze stavebního spoření od ČMSS?

  • Odeslání a zpracování žádosti o úvěr je zdarma
  • Bez jakéhokoli zajištění je možné získat úvěr až do 50 000 Kč
  • Pokud budete chtít úvěr od ČMSS předčasně splatit, nemusíte se obávat poplatků navíc
  • Úvěr a jeho splátky si můžete „ušít“ na míru
  • S veškerými dotazy Vám poradí profesionálně školení poradci
  • Garance pevné úrokové sazby po dobu splácení
  • Pro rychlejší vyřízení úvěru do 500 000 Kč je možné využít tip úvěru „ snadno a rychle“.
  • Máte možnost provést mimořádný vklad bez navýšení poplatků

Jak vše probíhá?

Jak je již uvedeno, ze všeho nejdříve je potřeba, abyste měli uzavřenou smlouvu o stavebním spoření a spořili si minimálně 2 roky. Následně je možné podat si žádost o úvěr ze stavebního spoření.  Samotnou žádost si můžete potvrdit s obchodním zástupcem ČMSS ve chvíli, kdy budete mít vyplněný formulář Přijetí nové částky. Obchodní zástupce Vám poskytne veškeré dokumenty, které budou potřeba k formuláři žádosti doložit. Samozřejmě Vám také poradí s veškerými dotazy.

Co je tedy potřeba doložit?

  • Účel úvěru
  • Vaši bonitu

Jaké je zajištění úvěru?

Bez zajištění můžete získat úvěr ve výši 500 000 Kč. Ručitele můžete mít maximálně dva a každý přinese možnost požádat o dalších 200 000 Kč. Celkově je tedy možné získat částku 900 000 Kč. Pokud by se jednalo o částku vyšší, musí být zajištěna nemovitostí.

Pokud Vás tento produkt ČMSS zaujal, máte hned několik možností, jak spořitelnu kontaktovat. Samozřejmostí je osobní kontakt s poradcem na pobočce, je možný i kontakt telefonický (225 225 225) emailový (info@cmss.cz) nebo online. Záleží na Vás, co je pro Vás pohodlnější a příjemnější.