Doba vyřízení této půjčky trvá neuvěřitelných 30 minut. Stačí se jen zaregistrovat na , vyplnit žádost a půjčka je Vaše. Jak se zaregistrovat? A co všechno musíte splňovat? Je to jednoduché! Musíte mít občanství České Republiky a být starší 20 let. Nesmíte však být v registru neplatičů nebo se zápisem v trestním rejstříku.

Vyplníte pouze základní údaje a odešlete na svůj účet 1 Kč, to slouží k prověření Vašeho účtu. Je to jediný poplatek, který je účtován při registraci. Pokud byste čerpali naší půjčku opakovaně, stačí pouze zaslat sms s hodnotou částky, nebo vyplnit částku na svém Via SMS profilu. Nesmíte však čerpat více půjček najednou. Další půjčku můžete čerpat až po 7 dnech od splacení předchozí půjčky.

Časté otázky

Jak rychle budu mít peníze na účtu? – Většinou je doba trvání kolem 1 dne.
Je potřeba záruka nebo ručitel? – Není potřeba ani jednoho.
Kolik stojí SMS zpráva? – Zprávy jsou zpoplatněny, a to 6 Kč.
Poslali jste SMS a nic se neděje? – Zřejmě ještě není dokončena vaše registrace, to znamená, že jste ještě nezaplatili registrační poplatek 1 Kč, který ověří funkčnost Vašeho účtu, pokud bude vše v pořádku, dostanete SMS s informací, že Vaše žádost se začala vyřizovat.

Co všechno musím doložit? – Při úvěrech do 4 999 není potřeba předkládat doklad totožnosti. Musíte disponovat mobilním telefonem a bankovním účtem.

Jak velký úvěr si mohu půjčit? – Při první půjčce si můžete půjčit až do výše 4 500, pokud svou půjčku řádně splatíte, u druhé půjčky můžete čerpat až maxima, a to 10 000 Kč.