Využijte i Vy obnovitelných zdrojů ve svůj prospěch a ušetřete s programem Zelená úsporám. Nechce se Vám složitě hledat informace na internetu nebo si předem domlouvat schůzky? Máme pro Vás řešení: krátké shrnutí v následujícím článku.

Využijte obnovitelných zdrojů se Zeleným úvěrem od Volksbank

Rozhodli jste se přizpůsobit bydlení aktuální situaci na trhu a využít přirozených obnovitelných zdrojů při provozu domu? Pokud ano, pak právě pro Vás byl vytvořen a přizpůsoben Zelený úvěr od Volksbank.

Obnovitelné zdroje jsou v současnosti jednou z nejpreferovanějších investicí. Jedná se o využití energie z vody, větru, slunce nebo z biomasy. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, stát Vás může podpořit Prostředky z programu Zelená úsporám, které mohou být čerpány do 31. prosince 2012.

Obecně se dá říci, že Zelený úvěr od Volksbank je přímo určen pro žadatele, kteří chtějí využít v domě nebo bytě obnovitelné zdroje energie a zároveň plánují využití programu dotace Státního fondu životního prostředí Zelená úsporám nebo i pro žadatele. Nepřímo je úvěr učen i pro žadatele, kteří sice neusilují o dotaci, ale přesto chtějí vybudovat využití obnovitelných zdrojů energií.

Žádat můžete v podstatě o jakoukoli částku. Pokud víte, že by Vaše výdaje za úpravu nemovitosti neměly překročit 300 000 Kč, můžete si zažádat o Zelený úvěr, v opačném případě bude pro Vás výhodnější zažádat si o Zelenou hypotéku.

Několik zajímavých výhod zeleného úvěru

  • Jistota financování stavebních úpravpřed vyplacením státní dotace
  • Možnost předčasného splacení úvěru (na základě obdržené dotace) zdarma
  • Žádost o úvěr je řešena jako klasický spotřebitelský úvěr
  • Přizpůsobení úvěru klientským potřebám
  • Pokud jste klientem Volksbank, postačí, když doložíte svoji totožnost – poradci ušetří Váš čas.

Jak vhodně realizovat zelený úvěr?

Všechno začíná klasicky vhodnou žádostí o úvěr. Celý proces bude i stejně standardně probíhat. Po odeslání žádosti budete pozváni na osobní schůzku a taktéž požádání o doložení vhodných dokumentů. Ve většině případů se jedná hlavně o občanský průkaz, dokumenty potvrzující výši Vašich příjmů a jejich pravidelnost či dokumenty k nemovitosti.

Konkrétní a konečné řešení je však třeba řešit na konkrétním případu a proto Vás s bližšími podrobnostmi seznámí příslušný obchodní zástupce Volksbank. Veškeré informace o Zeleném úvěru a jeho využití získáte na některé z poboček Volksbank nebo na zákaznické lince zdarma: 800 133 444.